Begaj nga Xhamia e Ballies: Të ruajmë dhe promovojmë harmoninë fetare

Presidenti Bajram Begaj uroi sot besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit, nga xhamia e Ballies në qendër të qytetit të Elbasanit.

Delegacioni i BE-së uron Fitër Bajramin për besimtarët myslimanë shqiptarë

Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë uroi sot festën e Fitër Bajramit për të gjithë besimtarët myslimanë shqiptarë.

Ambasada e SHBA-së uron Fitër Bajramin: Paqja dhe shëndeti qofshin me të gjithë ata që festojnë

Ambasada e SHBA-së në Tiranë uroi sot përzemërsisht të gjithë besimtarët myslimanë që festojnë sot Fitër Bajramin.

Fitër Bajrami, Ambasada e Kinës uron shqiptarët

Ambasada e Kinës në Shqipëri uroi besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit.

Kryeministri Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Fitër Bajramin

Besimtarët myslimanë në Shqipëri dhe mbarë botën festojnë sot Fitër Bajramin.

Fitër Bajrami, besimtarët myslimanë falin namazin në sheshin “Skënderbej”

Pas 30 ditëve agjërim dhe falje besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin.

Begaj mesazh urimi për Fitër Bajramin: Ditë që shenjon shpresën dhe besimin

Presidenti Bajram Begaj uroi sot besimtarët myslimanë, në përfundim të Muajit të Shenjtë Ramazanit, për festën e Fitër Bajramit.

Kreu i Komunitetit Mysliman, H. Bujar Spahiu uron besimtarët myslimanë për Fitër Bajramin

Nesër besimtarët myslimanë festojnë Fitër Bajramin

Begaj: Bashkëjetesa dhe harmonia fetare, vlerë e jashtëzakonshme

Presidenti i Republikës, Bajram Begaj përcolli urimin për të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e Fitër Bajramit

Festohet Fitër Bajrami, besimtarët myslimanë falin namazin

Besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin pas 30 ditëve agjërim dhe falje.