Ledion Liço: Ky “Big Brother VIP” do të jetë krejt ndryshe

Moderatori rrëfen emocionet pas natës së parë të spektaklit

BBV3, mediat italiane artikuj për bukuroshen Heidi Baci

Heidi Baci, protagonistja e edicionit të fundit të Grande Fratello, konkurrentja e edicionit të tretë të Big Brother Vip.

Në BBV3 edhe ish-futbollisti i Partizanit, Gabriele Mezini

Surpriza për të ishte edhe portieri i Partizanit Alban Hoxha.

BBV3, Julian Deda: Thonë që kush hyn i pari del i fundit!

Aktori është konkurrenti i pestë në BBV: Zefi më shikon nga larg, do ta shijojë si unë!

Big Brother VIP, modelja Rike Roçi hyn me vinç

Rike Roçi është konkurrentja e katërt për edicionin e tretë të “Big Brother VIP”.

Big Brother VIP, astrologia Meri Shehu: Ky është viti i binjakëve!

Astrologia: Si fillim do të njoh karakteret dhe do të përpiqem t’i analizoj me shenjat.

Big Brother VIP, moderatorja Ilnisa Agolli: Do të më mungojë vajza!

Moderatorja Ilnisa Agolli është konkurrentja e dytë e “Big Brother VIP3”.

Big Brother VIP, Drini Zeqo: Kam dyfish emocione!

Big Brother VIP 3 ka nisur këtë sezon të ri nën drejtimin e Ledion Liços.